השתלות שיער לנשים

השתלות שיער לנשים

אנו מתמחים בהשתלות שיער לנשים בישראל, בהתאמה אישית למטופלת ובשיטות, טכניקות וטכנולוגיות מתקדמות וחדשניות. השתלות שיער לנשים דורשות לעיתים הוצאה והשתלה של 2,500 זקיקים ואף יותר מכך, כתלות בחומרת הדלילות.

כל ההשתלות נערכות בפיקוח מלא של רופא וצוות טכנאים מוסמך וקבוע, שמלווה אתכם מפגישת הייעוץ הראשונית, יום ההשתלה - והרבה אחרי.

לאחר מעל 500 השתלות שיער לנשים בארץ ובעולם, אנו בטוחים ב-100% בתוצאות שנשיג לך - לכן, אנחנו גם מעניקים 100% אחריות על התוצאה על הזקיקים המושתלים, ללא הגבלת זמן!

Hair Of Israel היא המרפאה המובילה בישראל להשתלות שיער בהתאמה אישית וע״י צוות רופאים בכיר - ובאחריות מלאה לתוצאה!

לאחר 15 שנה של ניסיון בתחום ההשתלות ואלפי ישראלים שהטסנו להשתלות בטורקיה ובעולם, החלטנו להביא את השיטה, המקצוענות והניסיון - לישראל.

הקליניקה הוקמה בשנת 2021, והמטרה לנגד עינינו בכל יום ויום מאז היא אחת: להגשים חלומות ולהחזיר את הביטחון העצמי והחיוך למטופלים שלנו.

הייחודיות שלנו באה לידי ביטוי בצוות קבוע ומסור שמלווה את המטופלים שלנו לאורך כל הדרך, השתלות שמבוצעות ע״י רופאים מוסמכים וצוות טכנאים מוביל וקבוע שמוצמד אליכם מתחילת התהליך והרבה אחריו, תוך מתן מענה, ליווי וייעוץ לאורך התהליך וגם לאחר סיום ההשתלה.

למי הטיפול מתאים?

לבעלות שיער דליל

התחלת מפרצים או קרחות

דלילות בקרקפת

מנשירות בתדירות גבוהה

מטופלים משתפים

Screenshot 2024-01-09 at 15.01.13
״חששתי בהתחלה מהתוצאה והאם התהליך הולך לכאוב לי, אבל כל הצוות במרפאה המדהימה הזו פשוט אנשים שאין לתאר. הכל היה פשוט מושלם מא׳ ועד ת׳. תודה לכם על הכל!״
דודי קפלר
Hair Of Israel לפני ואחרי 4
״הם פשוט שינו לי את החיים. הרגשתי לא נעים לפני ההשתלה להקריח בגיל כ״כ צעיר. דחו אותי בלא מעט מרפאות ושלום והצוות עשו עבודת אומנות שפשוט הגשימה לי חלום! תודה רבה.״
רפאל
6
״הכל היה פשוט מדהים, מא׳ ועד ת׳. תודה לכם שעזרתם לי להגשים את החלום ועל כל התהליך המושלם!״
רוי קוקה
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו