השתלת שיער FUE – השיטה החדשנית

Hair of Israel

השתלת שיער FUE – השיטה החדשנית

לשיער שלנו השפעה גדולה על המראה החיצוני, הדימוי העצמי והתחושה הכללית שלנו. שיער מלא ושופע מקושר באופן ישיר למראה צעיר, בעוד נשירה והתקרחות מקושרות לרוב לגיל מבוגר. יחד עם זאת, תופעת אובדן השיער וההתקרחות יכולה להתרחש גם בגילאים מוקדמים מאוד, כבר בשנות ה-20 בקרב אנשים רבים, גברים ונשים כאחד. המצב מוביל להשפעה שלילית על המראה והביטחון העצמי ואף על המצב החברתי שכן התקרחות עלולה להוביל לעיתים לתחושת מבוכה וחשש מסיטואציות חברתיות. תחום שיקום השיער מציע היום פתרונות מתקדמים ושיטות חדשניות לשיפור המראה והמצב של השיער בקרקפת. אחת השיטות היעילות והטובות ביותר שקיימות היום היא ללא ספק השתלת שיער FUE. קליניקות רבות בארץ ובעולם עובדות בשיטה זו ומעניקות פתרונות למטופלים הסובלים מהתקרחות ברמות שונות.

ריכזנו עבורכם במאמר זה את כל הדברים שחשוב לדעת בנוגע לניתוח השתלת שיער FUE. למי השיטה מתאימה בעיקר, איך היא פועלת וכיצד הניתוח מתבצע.

מהי השתלת שיער FUE?

שיטת FUE לביצוע השתלת שיער נקראת בשמה המלא באנגלית Follicular Unit Extraction. מדובר בטכניקה מתקדמת להשתלת שיער בהליך כירורגי ייחודי. הניתוח מתבצע על ידי חילוץ של זקיקי שיער בודדים מאזור תורם בגוף של המטופל/ת והשתלה שלהם באזורים המקריחים בקרקפת. רוב הקליניקות בתחום שיקום השיער והשתלות השיער עובדות היום לפי השיטה הזו, בעיקר כאן בארץ. השתלת שיער FUE מתבצעת בהליך חדשני בהרדמה מקומית עם זמן החלמה מינימלי ותוצאות מרשימות. אחרי ההשתלה זקיקי השיער נקלטים ומתחילים להצמיח שיער מלא ושופע.

איך ניתוח השתלת שיער FUE מתבצע?

במסגרת ההליך, הכירורג המבצע אותו משתמש במחט חלולה ייחודית לשם חילוץ מדויק של זקיקי השיער הבריאים מהאזור התורם בגוף של המטופל או המטופלת שעוברים את הניתוח. על מנת שהרופא המומחה יצליח לבצע חתכים מדויקים וזעירים בקרקפת ולהחדיר דרכם את זקיקי השיער, השתלת שיער FUE מחייבת לגלח את הראש לפני ההליך. זקיקי השיער החיים מועברים לאחר מכן ישירות לתוך תמיסה ייחודית המזינה, מחטאת ומשמרת אותם עד שניתן להשתילם לאזורים המקריחים בקרקפת. כדי להחדיר את זקיקי השיער החדשים, הכירורג מבצע תעלות זעירות בעור הקרקפת אשר ישמשו כקולטנים לזקיקים. הניתוח בשיטה זו מתבצע באמצעות מכשיר מיקרו מוטורי ייחודי שמוביל לצמיחת שיער מחודשת מתוך זקיקי השיער המושתלים בקרקפת. אחרי יצירת התעלות, כל זקיק בודד מושתל בעדינות ובקפדנות רבה בהתאם לצמיחת השיער הטבעית למילוי של ההתקרחות.

למי ניתוח השתלת שיער FUE מיועד בעיקר?

הניתוח בשיטה הייחודית כוללת לקיחת יחידות זקיקים בודדות מאזור התורם והשתלתן בקרקפת. הטכניקה הזו מאפשרת להעניק רמת שיקום יעילה ומיטבית של שיער בקרב גברים ונשים כאחד ומתאימה לאנשים הסובלים ממצבים של נשירת שיער, אובדן שיער והתקרחות. הניתוח מיועד בעיקר לגברים ולנשים שקיימת אצלם כמות טובה של זקיקי שיער בריאים ורמת צפיפות זקיקים טובה באזור התורם. במידה ואתם מעוניינים לעבור ניתוח השתלת שיער FUE, חשוב שיהיו לכם ציפיות ריאליות לגבי תוצאות ההליך וכמו כן עליכם לעמוד במספר קריטריונים כדי להיות מועמדים מתאימים. הרופא המומחה שלכם יקבע האם אתם מתאימים לעבור את הניתוח בשיטה זו במהלך פגישת הייעוץ האישית שלכם.

כמה זמן אורך ניתוח השתלת שיער FUE?

ניתוח השתלת שיער FUE צובר פופולריות רבה בקרב אנשים המחפשים לשקם את השיער הטבעי בקרקפת שלהם. ההליך כולל חילוץ זקיקים בודדים מאזור התורם והשתלה שלהם אחד אחד לאזורים המקריחים, דבר הדורש רמת מיומנות גבוהה וניסיון רב. משך הניתוח יכול להשתנות בהתאם לגודל של האזור המטופל המקריח וגורמים אחרים כמו המצב של המטופל או המטופלת, הניסיון של הכירורג המומחה ורמת המקצועיות של צוות הטכנאים המסייע. בדרך כלל הניתוח אורך בין 6-10 שעות, כאשר במהלכו הרופא המומחה מחלץ, מכין ומשתיל בקפידה כל זקיק וזקיק כדי להבטיח תוצאות בעלות מראה טבעי. תקופת הזמן המדויקת שהניתוח לוקח משתנה בהתאם לגורמים שציינו ולכן חשוב לעבור אותו בקליניקה מקצועית בלבד.

מתי מתחדשת צמיחת השיער אחרי השתלת FUE?

לאחר ניתוח השתלת שיער FUE לזקיקי השיער המושתלים לוקח זמן להתחיל לצמוח באופן טבעי. אך מתי בערך אפשר לצפות לראות תוצאות לאחר השתלת שיער FUE? התשובה תלויה במספר פרמטרים. הגורמים המשפיעים על התוצאות של ההשתלה הם בעיקר הגיל והמצב הבריאותי שלכם, כמות הזקיקים שהושתלו והאיכות שלהם, רמת המיומנות של הרופא המנתח ועוד. צמיחה ראשונית של שיער חדש אפשר לראות כבר בערך 4-5 חודשים אחרי הניתוח. את התוצאות המלאות אפשר לראות לאחר 6-12 חודשים. בתום תקופת הזמן הזו מתקבל מראה שיער צפוף ומלא המעניק שיפור אסתטי ופנימי משמעותי ודרסטי למטופלים. שיטת FUE היא אחת הטכניקות המוצלחות והנפוצות ביותר לניתוח השתלת שיער וככזו היא מעניקה תוצאות מרשימות בהחלט.

האם תוצאות ההשתלה בשיטה זו קבועות?

הניתוח בשיטה החדשנית נועד כדי להעניק למטופלים הסובלים מהתקרחות מענה קבוע. הטכניקה מתבצעת בהליך מתקדם ויעיל עם צלקות מינימליות. התוצאות של הניתוח מאפשרות להעניק פתרון יעיל לאובדן שיער ומשחזרות את השיער הטבעי באופן אולטימטיבי. לניתוח השתלת שיער FUE תוצאות ארוכות טווח המעניקות למטופלים שיפור במראה החיצוני והן בהרגשה הפנימית. על ידי חילוץ של זקיקים בודדים מאזור התורם ניתן לשקם את צמיחת השיער הטבעית בקרקפת ולמלא אותה בשיער חדש, מלא ובריא. לאחר השתלת השיער שלכם, חשוב לעקוב במדויק אחר הוראות הרופא המומחה שלכם במהלך תקופת ההחלמה על מנת להבטיח ריפוי מיטבי ולשמור על התוצאות של הניתוח לטווח הארוך.

מהי מידת ההצלחה של השתלת שיער FUE?

ביצוע ניתוחי השתלת שיער בטכניקת FUE נחשב לאחת השיטות הפופולריות והמצליחות ביותר לטיפול בנשירת שיער. הניתוח בטכניקה ייחודית זו התבצע בקרב אלפי מטופלים בארץ וברחבי העולם וידוע באחוזי ההצלחה הגבוהים שלו. ההליך כולל חילוץ זקיקים בודדים מאזור התורם ולאחר מכן השתלה שלהם לחלקים המקריחים בקרקפת. שיטה יעילה במיוחד לשיקום צמיחת השיער, שכן היא יכולה לעזור להגביר את הצפיפות, לשפר את המרקם, ולהחזיר את המראה הטבעי לאזורים בהם השיער דליל. עם אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד, אין זה מפתיע ששיטה זו ממשיכה להיות כל כך פופולרית בקרב אנשים המחפשים פתרון קבוע לנשירת שיער והתקרחות.

לסיכום

ניתוח השתלת שיער FUE מתבצע בשיטה חדשנית וייחודית. ההליך מאפשר לאנשים אשר סובלים מנשירת שיער והתקרחות לשקם את השיער שלהם במראה טבעי. שיטה זו נחשבת לאחת הטכניקות הפופולריות והיעילות ביותר ארץ ובעולם לביצוע השתלות שיער ושיקום של השיער. ההליך מתבצע על ידי חילוץ של זקיקי שיער מאזור תורם בגוף כמו צידי הראש או החלק האחורי של הראש והשתלה שלהם באזורים המקריחים בקרקפת. הזקיקים מוחדרים ישירות לתוך חריצים שהכירורג המומחה יוצר בתחילת ההליך באמצעות מכשיר ייחודי. תוצאות הניתוח מרשימות בהחלט והוא מעניק למטופלים שיפור משמעותי בכל תחומי החיים.

>

אולי יעניין אותך גם:

  • פורסם ב 30 אוג 2023

השתלת שיער בישראל

למה כדאי לשקול לעבור השתלת שיער דווקא בישראל? ישראל נחשבת היום ליעד מוביל להשתלות שיער בזכות הטכנולוגיה המתקדמת שלה, המומחים בתחום והרקורד המוכח של תוצאות מעולות. המרפאות והקליניקות המתקדמות לשיקום השיער בארץ ואנשי מקצוע מיומנים מציעים טיפול מהשורה הראשונה, מה שהופך את ישראל לבחירה מועדפת בקרב אנשים רבים המחפשים שיקום שיער מוצלח ויעיל. איך המחיר […]

  • פורסם ב 30 אוג 2023

השתלת שיער לנשים מחיר ומה שחשוב לדעת

התקרחות נשית היא בעיה גנטית אשר מופיעה בקרב אחוז גבוה מאוד מהנשים בישראל. מחקרים בנושא מצביעים על כך כי קרוב ל-40% מהנשים יחוו מידה כלשהי של אובדן שיער והתקרחות עד גיל 60. הטכנולוגיה בתחום הרפואה האסתטית ושיקום השיער מאפשרת לשחזר את השיער הטבעי בקרקפת ולמגר את תופעת ההתקרחות הנשית אחת ולתמיד. קיימים פתרונות שונים לטיפול בבעיה, כאשר אחד הפתרונות הטובים והיעילים ביותר שיש היום להתקרחות נשית הוא ללא ספק ניתוח השתלת שיער לנשים. לניתוחי השתלת שיער לנשים מחיר משתנה הנע על פני טווח עלויות רחב יחסית ונקבע בהתאם למספר פרמטרים.

  • פורסם ב 30 אוג 2023

רופאים מומלצים השתלת שיער – כך תבחרו ברופא מומלץ ומקצועי

נשירת שיער יכולה להיות חוויה מתסכלת ומלחיצה אשר משפיעה על הביטחון העצמי והרווחה הכללית של אנשים רבים, גברים ונשים כאחד. ניתוח השתלת שיער מציע פתרון בטוח ויעיל לשיקום של השיער ולשיפור המראה. עם זאת, בחירה נכונה ברופא המתאים להשתלת שיער יכולה להיות משימה לא פשוטה, שכן הצלחת ההליך תלויה במיומנות ובמומחיות של הרופא. מדובר בהליך כירורגי חדשני ועדין הדורש מיומנות, מומחיות ותשומת לב לפרטים הקטנים. בחירה נכונה של הרופא המתאים להשתלת שיער יכולה לעשות את כל ההבדל בהצלחה של הניתוח ובתוצאות שלו. במאמר זה נדבר על האיכויות שיש לחפש אצל רופאים מומלצים השתלת שיער, על מנת שתוכלו לקבל החלטה טובה שמתאימה לכם וליהנות שיקום שיער מוצלח ומקצועי בהתאם לציפיות שלכם.