טיפולי PRP לשימור והשבחת שיער

מטרת טיפולי PRP היא לסייע בהצמחת שיער, חיזוק איזורים דלילים ושימור השיער. הטיפול הוכח כיעיל מאוד במחקרים רבים ותופס תאוצה רבה בשנים האחרונות.

PRP היא בעצם פלסמה עשירה בטסיות דם, המלאות בחלבונים המכילים גורמי גדילה שונים. בטיפול מזריקים אל הקרקפת פלסמה שהופקה מדמו של המטופל עצמו, לאחר שבודדנו ממנו את טסיות הדם (טרומבוציטים).

בתחילת הטיפול נלקח דם מהמטופל לתוך מבחנה, אותה אנו מעבירים בצנטריפוגה על מנת להפריד את טסיות הדם מתאי הדם האדומים והלבנים. את טסיות הדם אנו מערבבים עם הפלזמה של המטופל ומזריקים לאזור שבחרנו לטיפול.

שיטה זו נמצאת בשימוש רחב בעולם הרפואה באורטופדיה, ברפואת עור (לשיפור איכות העור) ואף ברפואת שיניים. בשנים האחרונות מחקרים רבים הוכיחו כי טיפול בשיטה זו יעיל בפתרון בעיות שיער מסוגים שונים אצל גברים ונשים.

למי הטיפול מתאים?

למי שמתחיל להקריח

אנשים לאחר השתלת שיער

התחלה של מפרצים

בעלי דלילות בקרקפת

מנשירים בתדירות גבוהה

Hair Of Israel היא המרפאה המובילה בישראל להשתלות שיער בהתאמה אישית וע״י צוות רופאים בכיר - ובאחריות מלאה לתוצאה!

לאחר 15 שנה ומעל 4,500 מטופלים שהטסנו להשתלות בטוריקה ובעולם, החלטנו להביא את השיטה, המקצוענות והניסיון - לישראל.

הקליניקה הוקמה בשנת 2021, והמטרה לנגד עינינו בכל יום ויום מאז היא אחת: להגשים חלומות ולהחזיר את הביטחון העצמי והחיוך למטופלים שלנו.

הייחודיות שלנו באה לידי ביטוי בצוות קבוע ומסור שמלווה את המטופלים שלנו לאורך כל הדרך, השתלות שמבוצעות ע״י רופאים מוסמכים וצוות טכנאים מוביל וקבוע שמוצמד אליכם מתחילת התהליך והרבה אחריו, תוך מתן מענה, ליווי וייעוץ לאורך התהליך וגם לאחר סיום ההשתלה.

מטופלים משתפים

Screenshot 2024-01-09 at 15.01.13
״חששתי בהתחלה מהתוצאה והאם התהליך הולך לכאוב לי, אבל כל הצוות במרפאה המדהימה הזו פשוט אנשים שאין לתאר. הכל היה פשוט מושלם מא׳ ועד ת׳. תודה לכם על הכל!״
דודי קפלר
Hair Of Israel לפני ואחרי 4
״הם פשוט שינו לי את החיים. הרגשתי לא נעים לפני ההשתלה להקריח בגיל כ״כ צעיר. דחו אותי בלא מעט מרפאות ושלום והצוות עשו עבודת אומנות שפשוט הגשימה לי חלום! תודה רבה.״
רפאל
6
״הכל היה פשוט מדהים, מא׳ ועד ת׳. תודה לכם שעזרתם לי להגשים את החלום ועל כל התהליך המושלם!״
רוי קוקה
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו