השתלת שיער בטכניקת Micro FUE​

גבר נבדק ע״י רופא מוסמך לפני השתלת שיער בישראל

בטכניקת Micro FUE המתקדמת, אנו משקמים אזורי התקרחות ספציפיים ומשחזרים בהשתלה את מראה השיער ברמה הגבוהה ביותר ובצורה טבעית לחלוטין.

בשיטה זו אנחנו לוקחים זקיקי שיער מהאזור הבריא (נקרא גם האיזור התורם) ומבצעים השתלה של זקיקי השיער לאזור המקריח או הדליל (האזור המושתל). התהליך מתחיל בפתיחת תעלות בהן נשתול את הזקיקים, ע״י מכשיר דמוי מחט - כך אנו יכולים להשתיל את הזקיק בצורה המדויקת ביותר וליצור קו שיער טבעי לחלוטין.

בשלב השתלת הזקיק, אנו גם קובעים את רמת הצפיפות של השיער - וכמובן את כיוון הצמיחה. השתלת שיער בטכניקה זו היא מהמתקדמות בעולם ומאפשרת לנו להגיע לתוצאות מדוייקות ומרשימות.

Hair Of Israel היא המרפאה המובילה בישראל להשתלות שיער בהתאמה אישית וע״י צוות רופאים בכיר - ובאחריות מלאה לתוצאה!

לאחר 15 שנה ומעל 4,500 מטופלים שהטסנו להשתלות בטורקיה ובעולם, החלטנו להביא את השיטה, המקצוענות והניסיון - לישראל.

הקליניקה הוקמה בשנת 2021, והמטרה לנגד עינינו בכל יום ויום מאז היא אחת: להגשים חלומות ולהחזיר את הביטחון העצמי והחיוך למטופלים שלנו.

הייחודיות שלנו באה לידי ביטוי בצוות קבוע ומסור שמלווה את המטופלים שלנו לאורך כל הדרך, השתלות שמבוצעות ע״י רופאים מוסמכים וצוות טכנאים מוביל וקבוע שמוצמד אליכם מתחילת התהליך והרבה אחריו, תוך מתן מענה, ליווי וייעוץ לאורך התהליך וגם לאחר סיום ההשתלה.

למי הטיפול מתאים?

לבעלי שיער דליל

התחלה של מפרצים

בעלי דלילות בקרקפת

מנשירים בתדירות גבוהה

מקריחים עם אזור תורם חזק

מטופלים משתפים

Hair Of Israel לפני ואחרי 4
״הם פשוט שינו לי את החיים. הרגשתי לא נעים לפני ההשתלה להקריח בגיל כ״כ צעיר. דחו אותי בלא מעט מרפאות ושלום והצוות עשו עבודת אומנות שפשוט הגשימה לי חלום! תודה רבה.״
רפאל
6
״הכל היה פשוט מדהים, מא׳ ועד ת׳. תודה לכם שעזרתם לי להגשים את החלום ועל כל התהליך המושלם!״
רוי קוקה
Screenshot 2024-01-09 at 15.01.13
״חששתי בהתחלה מהתוצאה והאם התהליך הולך לכאוב לי, אבל כל הצוות במרפאה המדהימה הזו פשוט אנשים שאין לתאר. הכל היה פשוט מושלם מא׳ ועד ת׳. תודה לכם על הכל!״
דודי קפלר
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו