הטיפולים שלנו

השתלות שיער לגברים

אנו מתמחים בהשתלות שיער בישראל בתוך יום אחד, בהתאמה אישית למטופל ובשיטות הטכנולוגיות המתקדמות והחדשניות ביותר.

כל ההשתלות נערכות בפיקוח מלא של רופא וצוות טכנאים מוסמך וקבוע, שמלווה אתכם מפגישת הייעוץ הראשונית, יום ההשתלה - והרבה אחרי.

לאחר מעל 4,500 השתלות בארץ ובעולם, אנו בטוחים ב-100% בתוצאות המרשימות שנשיג לך ובכך שאנחנו הולכים להגשים את החלום שלך - לכן, אנחנו מעניקים 100% אחריות על התוצאה על הזקיקים המושתלים, ללא הגבלת זמן.

טיפול שיער מוצלח גברי
PRP כרוך בשימוש בדם של המטופל עצמו כדי לעורר צמיחת זקיקי שיער.
מדובר במרפאת אסתטיקה מתקדמת המספקת מגוון רחב של פתרונות וטיפולים אסתטיים

השתלת שיער בשיטת Micro FUE

בהשתלת שיער בטכניקה מתקדמת זו, אנו יכולים לשקם אזורי התקרחות ספציפיים ולשחזר את מראה השיער ברמה הגבוהה ביותר ובצורה טבעית לחלוטין.

בשיטה זו אנחנו לוקחים זקיקי שיער מהאזור הבריא (נקרא גם האיזור התורם) ומבצעים השתלה של זקיקי השיער לאזור המקריח (האזור המושתל). התהליך מתחיל בפתיחת תעלות בהן נשתול את הזקיקים, ע״י מכשיר דמוי מחט - כך אנו יכולים להשתיל את הזקיק בצורה המדויקת ביותר וליצור קו שיער טבעי לחלוטין.

בשלב השתלת הזקיק, אנו גם קובעים את רמת הצפיפות של השיער - וכמובן את כיוון הצמיחה. השתלת שיער בטכניקה זו היא מהמתקדמות בעולם ומאפשרת לנו להגיע לתוצאות מדוייקות ומרשימות.

טיפול בראש ושיער של גבר
חומצה היאלורונית היא חומר טבעי המצוי בגופנו הממלא תפקיד מכריע בשמירה על לחות העור.
PRP, או פלזמה עשירה בטסיות, נחשב לאחד הטיפולים היעילים ביותר למאבק בהתקרחות.

השתלת שיער בטכניקת DHI

בטכניקה זו אנו נשתמש להשתלות שיער באיזורים בהם השיער יחסית דליל ונרצה להגביר את הצפיפות מצד אחד ולשמור על מראה טבעי ב-100% מצד שני.

השתלת שיער מסוג זה נעשית באמצעות השתלת זקיקים בודדים, שנלקחו כמובן מהאיזור התורם שלנו, ומושתלים אחד אחד באיזורים הדלילים ברחבי הראש. ההשתלה נעשית באמצעות מכשיר דמוי עט שמונע הצטלקות ומאפשר החלמה מהירה מאוד.

אנו נשתמש בשיטה זו במקרים בהם ישנם מספר אזורים בראש בהם השיער דליל.

טיפול בראש ושיער של גבר
גבר עם שיער לאחר השתלת שיער בישראל

טיפולי PRP לשימור והשבחת שיער

מטרת טיפולי PRP היא לסייע בהצמחת שיער, חיזוק איזורים דלילים ושימור השיער. הטיפול הוכח כיעיל מאוד במחקרים רבים ותופס תאוצה רבה בשנים האחרונות.

PRP היא בעצם פלסמה עשירה בטסיות דם, המלאות בחלבונים המכילים גורמי גדילה שונים. בטיפול מזריקים אל הקרקפת פלסמה שהופקה מדמו של המטופל עצמו, לאחר שבודדנו ממנו את טסיות הדם (טרומבוציטים).

בתחילת הטיפול נלקח דם מהמטופל לתוך מבחנה, אותה אנו מעבירים בצנטריפוגה על מנת להפריד את טסיות הדם מתאי הדם האדומים והלבנים. את טסיות הדם אנו מערבבים עם הפלזמה של המטופל ומזריקים לאזור שבחרנו לטיפול.

PRP כרוך בשימוש בדם של המטופל עצמו כדי לעורר צמיחת זקיקי שיער.
טיפולי PRP
האם השתלת שיער תמיד מצליחה

השתלות שיער לנשים

אנו מתמחים בהשתלות שיער לנשים בישראל, בהתאמה אישית למטופלת ובשיטות, טכניקות וטכנולוגיות מתקדמות וחדשניות. השתלות שיער לנשים דורשות לעיתים הוצאה והשתלה של 2,500 זקיקים ואף יותר מכך, כתלות בחומרת הדלילות.

כל ההשתלות נערכות בפיקוח מלא של רופא וצוות טכנאים מוסמך וקבוע, שמלווה אתכם מפגישת הייעוץ הראשונית, יום ההשתלה - והרבה אחרי.

לאחר מעל 500 השתלות שיער לנשים בארץ ובעולם, אנו בטוחים ב-100% בתוצאות שנשיג לך - לכן, אנחנו גם מעניקים 100% אחריות על התוצאה על הזקיקים המושתלים, ללא הגבלת זמן!

אישה שעוברת טיפול שיער
מומחה שיער סורק את השיער הנשי