השתלת שיער בטכניקת DHI​

טיפולי השתלת שיער לגברים

בטכניקת DHI החדשנית והמהפכנית, אנחנו נשתמש להשתלות שיער באיזורים בהם השיער יחסית דליל ונרצה להגביר את הצפיפות מצד אחד ולשמור על מראה טבעי ב-100% מצד שני.

השתלת שיער מסוג זה נעשית באמצעות השתלת זקיקים בודדים, שנלקחו כמובן מהאיזור התורם שלנו, ומושתלים אחד אחד באיזורים הדלילים ברחבי הראש. ההשתלה נעשית באמצעות מכשיר דמוי עט שמונע הצטלקות ומאפשר החלמה מהירה מאוד.

אנו נשתמש בשיטה זו במקרים בהם ישנם מספר אזורים בראש בהם השיער דליל.

Hair Of Israel היא המרפאה המובילה בישראל להשתלות שיער בהתאמה אישית וע״י צוות רופאים בכיר - ובאחריות מלאה לתוצאה!

לאחר 15 שנה ומעל 4,500 מטופלים שהטסנו להשתלות בטורקיה ובעולם, החלטנו להביא את השיטה, המקצוענות והניסיון - לישראל.

הקליניקה הוקמה בשנת 2021, והמטרה לנגד עינינו בכל יום ויום מאז היא אחת: להגשים חלומות ולהחזיר את הביטחון העצמי והחיוך למטופלים שלנו.

הייחודיות שלנו באה לידי ביטוי בצוות קבוע ומסור שמלווה את המטופלים שלנו לאורך כל הדרך, השתלות שמבוצעות ע״י רופאים מוסמכים וצוות טכנאים מוביל וקבוע שמוצמד אליכם מתחילת התהליך והרבה אחריו, תוך מתן מענה, ליווי וייעוץ לאורך התהליך וגם לאחר סיום ההשתלה.

למי הטיפול מתאים?

לבעלי שיער דליל מאוד

התחלה של מפרצים

בעלי דלילות בקרקפת

מנשירים בתדירות גבוהה

מטופלים משתפים

6
״הכל היה פשוט מדהים, מא׳ ועד ת׳. תודה לכם שעזרתם לי להגשים את החלום ועל כל התהליך המושלם!״
רוי קוקה
Screenshot 2024-01-09 at 15.01.13
״חששתי בהתחלה מהתוצאה והאם התהליך הולך לכאוב לי, אבל כל הצוות במרפאה המדהימה הזו פשוט אנשים שאין לתאר. הכל היה פשוט מושלם מא׳ ועד ת׳. תודה לכם על הכל!״
דודי קפלר
Hair Of Israel לפני ואחרי 4
״הם פשוט שינו לי את החיים. הרגשתי לא נעים לפני ההשתלה להקריח בגיל כ״כ צעיר. דחו אותי בלא מעט מרפאות ושלום והצוות עשו עבודת אומנות שפשוט הגשימה לי חלום! תודה רבה.״
רפאל
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו