בלוג > קטגוריה: השתלות שיער

מחיר השתלת שיער – כמה תשלמו היום?

הניסיון והמוניטין של המנתח מתואמים לרוב עם מחירים גבוהים יותר.

תחום הרפואה האסתטית מציע היום פתרונות שונים למצבים של התקרחות ונשירת שיער, ומסייע למטופלים לשקם את מראה השיער שלהם. אחד הטיפולים היעילים והטובים ביותר שקיימים היום למיגור מלא של מצבים אלו הוא ניתוח השתלת שיער. הניתוח מתבצע בטכניקות חדשניות המבטיחות למלא את הקרקפת בצמיחה מחודשת של שיער טבעי ומאפשרות לשפר את המראה והתחושה הפנימית של מטופלים רבים כאן בארץ וברחבי העולם. אך מה לגבי מחיר השתלת שיער? מהו טווח העלויות עבור הניתוח החדשני הזה?

במאמר זה מחכה לכם כל המידע הרלוונטי לשנת 2023 לגבי מחיר השתלת שיער, איך הוא נקבע, מה משפיע עליו ולמי ההליך החדשני הזה מיועד בעיקר.

מהי השתלת שיער ולמי הניתוח מיועד בעיקר?

רוב האנשים מחשיבים שיער מלא ועבה בתור סימן לנעורים ואטרקטיביות, בעוד שהתקרחות קשורה להזדקנות וגיל מבוגר יותר, עם מראה לא אטרקטיבי במיוחד. עם זאת, נתונים סטטיסטיים מראים כי כ-80% מהגברים יהיו קירחים עד גיל 60 וכמעט 40% מהנשים יחוו נשירת שיער מסוג כלשהו ככל שהן מתבגרות. מספרים גבוהים אלו רק הולכים ועולים עם הזמן וישראלים רבים סובלים מאובדן שיער וההשפעות השליליות של התופעה על כל תחומי חייהם. התקרחות היא מצב המשפיע על גברים ונשים כאחד, לרוב בגילאי 30-35 פלוס אך הוא שכיח גם לפני כן. המצב יכול להיגרם ממגוון גורמים שונים, כמו גנטיקה, גורמים סביבתיים, מתח נפשי, שינויים במשקל, לידות בקרב נשים, זיהום אוויר, מחלות, ועוד גורמים נוספים. בעוד שהתקרחות יכולה להיות חוויה קשה מבחינה רגשית עבור אנשים רבים, היום קיימים טיפולים המאפשרים להאט או להפוך את תהליך נשירת השיער.

המטרה העיקרית של ניתוח השתלת שיער היא למלא את האזורים המקריחים בקרקפת בזקיקי שיער בריאים שנלקחו מהאזור התורם בגוף של המטופל/ת, מה שמוביל להחלמה מיטבית. הניתוח החדשני מתאים לגברים ונשים הסובלים מאובדן שיער, שיער דליל, נשירה והתקרחות. הוא מאפשר להעניק מראה שיער שופע וממלא את הקרקפת צמיחה מחודשת של שיער צפוף ובריא.

לאיזו תוצאה אפשר לצפות מהשתלת שיער?

ההתקדמות בטכנולוגיה בתחומי שיקום השיער והרפואה האסתטית מאפשרת לספק פתרונות מתקדמים ויעילים יותר מאי פעם. היום, ניתוח השתלת שיער למצבים אלו מתבצע בשיטות חדשניות וכולל חילוץ קפדני של זקיקי שיער חיים מאזור תורם בגוף. הזקיקים מוחדרים לאחר מכן באופן מדויק לחתכים קטנים שהרופא המומחה מבצע בקרקפת בתחילת ההליך, מה שמאפשר להפיק תוצאה מרשימה בהחלט. ההליך נחשב למהפכני וחדשני ומעניק פתרון יעיל וארוך טווח לטיפול בנשירת שיער והתקרחות. ניתוח השתלת שיער מבוצע על ידי כירורג מומחה לשיקום שיער והשתלות שיער בלבד, בקליניקה מקצועית בעלת מוניטין וניסיון בתחום. ההליך הייחודי הוא ללא ספק הטיפול היחיד שקיים היום אשר מסוגל להחזיר לשיער שאבד את הנפח שלו ולהעניק למטופלים ראש מלא שיער שופע ומרשים עם צמיחה טבעית.

כמה זמן לוקח לשיער לצמוח מחדש אחרי הניתוח?

משך הזמן שלוקח לשיער המושתל לצמוח באופן טבעי לאחר הניתוח יכול להשתנות במידה רבה ממטופל למטופלת. כמות הזמן המדויקת נקבעת בהתאם לנסיבות שונות ואישיות של כל מטופל/ת, סוג הטכניקה בה הניתוח התבצע ורמת הדיוק והאיכות של ההשתלה. ברוב המקרים, לאחר בערך 4-5 חודשים אפשר לראות זקיקי שיער מבצבצים הממלאים את הקרקפת. בתום 9-12 חודשים אחרי הניתוח, תתקבל התוצאה המלאה שלו והשיער יצמח באופן טבעי ויכסה את כל האזורים שהיו מקריחים או דלילים בשיער חדש ואסתטי.

מה יכול להשפיע על מחיר השתלת שיער?

ניתוח השתלת שיער משמש לשיקום הצמיחה הטבעית של שיער באזורים בקרקפת בהם השיער הפך דליל מאוד או נשר לחלוטין ונוצרה התקרחות. ההליך כרוך בקצירה של זקיקי שיער חיים ובריאים מאזורים בקרקפת בהם עדיין קיימת מידה טובה של צמיחה או מאזור תורם אחר בגוף, והשתלה שלהם ישירות באזורים המקריחים בקרקפת. העלויות עבור הניתוח משתנות בהתאם למספר גורמים וישנם כמה דברים שיכולים להשפיע על מחיר השתלת שיער. בין הגורמים המשפיעים על המחיר נמנים בדרך כלל מספר השתלים הדרושים להשתלה, מצב האזור התורם, הטכניקה בה הניתוח מתבצע וכמובן גם רמת הניסיון והמיומנות של המנתח המבצע את ההליך. 

איך נקבע מחיר השתלת שיער ובמה הוא תלוי?

ניתוח השתלת שיער הוא אפשרות טיפול בטוחה ויעילה לסובלים מנשירת שיער והתקרחות ומאפשר להחזיר את המראה הטבעי והמלא של השיער. מדובר בהליך כירורגי הכולל העברה של זקיקי שיער חיים ובריאים מאזור אחד בגוף לאזור הקרקפת לעידוד צמיחת שיער חדשה. אבל איך נקבע מחיר השתלת שיער ובמה הוא תלוי? העלות של ניתוח השתלת שיער יכולה להשתנות באופן משמעותי ממטופל למטופלת. המחיר נקבע בהתאם לסוג הטכניקה, כמות זקיקי השיער הדרושים, הניסיון והמוניטין של המנתח ועוד גורמים נוספים. כמו כל טיפול אסתטי, המחיר משתנה ולא יהיה דומה בהכרח מפעם לפעם. העלויות עבור הניתוח נקבעות בהתאם לגורמים כמו השיטה בה הוא מתבצע, איכות הטיפול, המוניטין של צוות המרפאה, רמת המומחיות של הרופא ועוד. בפגישת הייעוץ שלכם עם הרופא המומחה במרפאה, אתם יכולים לקבל הערכה מדויקת של עלות השתלת השיער שלכם ובעקבות כך לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם בנוגע לביצוע ההליך.

טווח העלויות של ניתוח השתלת שיער בישראל לשנת 2023

הפתרון היעיל והחדשני ביותר שקיים היום להתקרחות ואובדן שיער הוא ללא ספק הוא ניתוח השתלת שיער. ההליך המתקדם מעניק תוצאה מרשימה ומאפשר למטופלים ליהנות מהיתרונות הרבים של שיער שופע ומלא. בישראל ובעולם, העלויות שלו משתנות ונעות על פני טווח מחירים רחב יחסית. מחיר השתלת שיער יכול להשתנות בהתאם למצב שלכם, מצב הזקיקים באזור התורם וחומרת ההתקרחות. טווח העלויות של השתלת שיער בישראל ב-2023 יסתכם בדרך בין 14,000 ל-35,000 ש”ח. 

לסיכום

ניתוח השתלת שיער הוא הליך כירורגי חדשני אשר כולל קצירת זקיקי שיער מחלק אחד של הגוף – בדרך כלל מהחלק האחורי או מהצד של הראש – והעברתם לאזורים בקרקפת עם שיער דליל או מקריח. מדובר בפתרון קבוע לאלו מכם אשר סובלים מנשירת שיער והתקרחות ומחפשים לשקם את השיער הטבעי שלכם בהליך חדשני בעל תוצאות ארוכות טווח. מחיר השתלת שיער תלוי במספר גורמים שונים ויכול להשתנות ממטופל למטופלת אשר עוברים אותו. בין הגורמים הבולטים המשפיעים על העלויות של ההליך נמנים בעיקר כמות זקיקי השיער הדרושים להשתלה, הטכניקה בה נעשה שימוש ורמת הניסיון של הכירורג המומחה אשר מבצע את ההליך. עם ניתוח החדשני הזה דבר אחד בטוח והוא שהתוצאה שלו מרשימה ומשנת חיים של ממש, ולכן אם אתם סובלים מהתקרחות ומעוניינים לשחזר את השיער שלכם באופן טבעי, זה בהחלט הפתרון האידאלי עבורכם.

עוד מאמרים שיעניינו אותך