בלוג > קטגוריה: כללי

מדוע עדיף לבצע השתלת שיער בישראל? 5 סיבות חשובות

השתלת שיער בישראל

השתלת שיער בישראל הפכה בשנים האחרונות לסוג של טיפול נפוץ הזמין ואפשרי לכל אחד. באופן טבעי טיפולי השתלת שיער נפוצים גם במדינות נוספות שהמובילה שבהם היא טורקיה. חשוב להבין השתלת שיער היא הליך רפואי לכל דבר ועניין. כאשר מבצעים הליך כזה קשה להמעיט בחשיבות ביצוע הטיפול כאן בבית בישראל עם כל היתרונות שיש בכך.

מהי השתלת שיער

השתלת שיער היא הליך רפואי כירורגי המתבצע על ידי רופאים המומחים בתחומם וצוות רפואי מיומן המסייע לו במהלך הטיפול. השתלות השיער מתבצעות בקליניקות מותאמות ומכילות את כלל הציוד הרפואי הדרוש. תהליך השתלת השיער מתחיל בשלב הראשון באבחון ובבדיקה של המטופל או המטופלת.  לאחר בדיקה מקדימה ואבחון מתבצעת הערכת מצב לגבי אופן הטיפול עצמו . השתלת שיער היא סוג של טיפול המקובל בישראל כבר שנים רבות. החל משנות התשעים של המאה הקודמת יש שינוי של ממש בעולם הטיפולים של נשירת השיער. כיום מתבצעות השתלות השיער בצורה כזאת שבה נלקח חלק מהקרקפת שבו יש ריכוז שיער גבוה. השיער נלקח ממקום מוסתר יחסית ומושתל במקום הזקוק להשתלה ולמילוי. האופציה הזאת מייצרת למעשה שיער טבעי וחדש הממשיך בצמיחה לאורך שנים. התהליך מאפשר למושתל ליהנות משיער מלא וטבעי בהליך רפואי פשוט יחסית וללא כאבים. כאן תוכלו לקרוא עוד על שיטות להשתלת שיער וכל מה שרציתם לדעת על תהליך השתלת שיער.

איפה ניתן לבצע השתלות שיער בישראל

השתלות שיער הן כאמור הליך רפואי. ההליך מבוצע בקליניקות רפואיות מתאימות שברוב המקרים אינם שייכות לזרמים המרכזים של הרפואה. הכוונה לקופות החולים או בתי החולים בישראל, התהליך מבוצע על ידי רופאים עצמאיים. העובדה שההליך איננו חלק מטיפולי הבריאות הוא כרוך בעלויות נוספות המייקרות מעט את ההליך. טיפולי השיער הן טיפולים אפשריים במקומות שונים בעולם ולא רק בישראל.

  • השתלת שיער בטורקיה – עד לאחרונה נחשבה טורקיה כיעד זול ומועדף על ישראלים. הענף המפותח מאד במדינה העניק אפשרויות שונות לצרכן הישראלי במחיר נוח. אולם לאחר 07.10.2023 האופציה הטורקית איבדה הרבה מערכה.
  • יוון וקפריסין – השתלות שיער במדינות השכנות אפשריות בדומה לאפשרות הטורקית, ניתן למצוא רופאים ומכונים טובים ויעילים, אך עדיין רמת המקצועיות לא בדומה לישראל.
  • ארצות הברית – כמו כל דבר וכל פעולה גם השתלת שיער אפשרית בארצות הברית, אך ישנן מגבלות של מרחק, מחירי הטיסה והשהות ולעיתים גם הגבלות ויזה.
  • השתלת שיער בישראל – במדינת ישראל ניתן למצוא מומחים עולמיים לטיפול בהשתלת שיער כל זאת תחת ההקפדה הרפואית הנדרשת ולא פחות חשוב, הכל נשאר קרוב לבית.

חמש סיבות להשתלת שיער בישראל

מדינת ישראל נחשבת למעצמה בתחום הרפואה. הרופאים הישראלים הם מצרך מבוקש בכל מוסד רפואי בעולם ולא בכדי. יש ליכולות ולהתנהלות של הרופא הישראלי יתרונות רבים. עולם השתלות השיער איננו שונה מהמגמה הכללית. מכיוון שהשתלת שיער היא פעולה רפואית כירורגית, הרופאים הישראלים נחשבים למובילים בתחום גם בענף זה של הרפואה. אם אתם עדיין צריכים סיבות, אז הנה לכם 5 סיבות לביצוע השתלת שיער בישראל

סיבה מספר 1 ההון האנושי

כפי שכבר ציינו רמת הרפואה בישראל היא מהגבוהות בעולם. ישנם מקומות שרמת המכשור או התנאים מסביב טובים מאלו שבישראל. יחד עם זה, ההון האנושי של צוותי הרפואה הישראלים הם ללא ספק טובים יותר. השתלת שיער היא הליך רפואי. לכן, השתל שיער מצריכה מיומנות של רופא מוסמך ורצוי שאלה יהיו הטובים ביותר. הרופאים המטפלים בהשתלות שיער בישראל הם מומחים בעלי שם עולמי לעיתים קרובות. מעבר לכך הצוותים המלווים את הרופא בביצוע התהליך הם בעלי ניסיון והכשרה ממיטב בתי החולים בישראל כך שהמיומנות שלהם איננה מוטלת לשנייה בספק. אין כאן שאלה לגבי העובדה שבעת השתלת שיער בישראל תיהנו מהמיטב של הצוותים הרפואיים שיש בעולם כולו

סיבה מספר 2 מקצועיות מעל הכל

כל אחד מאיתנו כאשר הוא ניגש לביצוע הליך רפואי או כל הליך הקשור בגופו רוצה להיות בטוח שהצוות המטפל בו יהיה המקצועי ביותר שניתן למצא ולקבל לצורך הטיפול. כאשר אתם מבקשים לבצע השתלת שיער ישנו צוות שלם של אנשי מקצוע המקיפים את המטופל. לצורך כך יש צורך ממשי להיות בטוחים שכולם ללא יוצא מן הכלל הם בעלי מקצוע. בעת ניתוח במדינה זרה לעולם אין לדעת מי הוא הרופא המטפל, מי הצוות המקיף אותו, מה רמת ההכשרה של אותו הצוות ומה רמת המיומנות שלו. יכול להיות שהם יעילים בעבודתם, אך מה קורה כאשר יש שיבוש? אז רמת המקצועיות היא הובעת, בעת השתלת שיער בישראל השאלה הזאת איננה רלוונטית, התשובה עבורה ברורה לחלוטין.

סיבה מספר 3 במקרה ויש תקלה

בכל פעולה בכל תחום שנבחר הכל יכול להיות מצוין ואז לעולם לא נוכל לדעת מה היו הסכנות האמיתיות העומדות לפתחנו. את הבעיות האמיתיות אפשר לגלות רק כאשר הן צפות ועולות על פני השטח. במקרה כזה במקרים רבים לא ניתן להחזיר את הגלגל לאחור. כאשר התקלה כבר מתרחשת, המצב לא אחת מורכב ובעייתי. בכל הליך רפואי ישנה סכנה ואחוז מסויים של תקלות אפשריות. ברגע הזה אתה רוצה להיות בטוח שאתה נמצא במקום הנכון. וכאן עולה היתרון אולי הגדול ביותר של הסיבה לביצוע השתלת שיער בישראל, מעבר לרמה המקצועית, מעבר לצוותים המעולים, האם במקרה של תקלה רפואית תרצה למצא את עצמך כישראלי מקבל טיפול בבית חולים באיסטנבול או כאן בארץ.

סיבה מספר 4 מעקב מתמשך

הליך רפואי מטבעו לעולם לא מסתיים ברגע שהניתוח מסתיים. לכל הליך וגם הפשוט ביותר יש את תקופת ההחלמה הנדרשת על פי המקובל או על פי הצורך הרפואי. כאשר אתם מבצעים הליך רפואי דוגמת השתלת שיער במדינה זרה מגיע היום שבו אתם צריכים לחזור חזרה, ואז מרגע זה היכולת של הרופא המטפל בכם לבצע מעקב הנדרש ראשית לצורך בריאותכם ושנית לבחינת הצלחת הטיפול היא מוגבלת. כאשר אתם מבצעים השתלת שיער בישראל אתם יודעים שתמיד יש לכם כתובת. שבכל מקרה של בעיה העולה, קטנה או גדולה הצוות המטפל נמצא כאן עבורכם. וחשוב לזכור מעקב ממשי לא מסתיים לאחר שבוע, מעקב ממשי בהשתלת שיער יכול להתקיים למשך חודשים ספורים עד שנה, כמה נוח שהכל נמצא קרוב אליכם.

סיבה מספר 5 אין כמו בבית

הסיבה החמישית איננה סיבה רפואית, איננה מקצועית ואיננה קשורה לאיכות השתלת השיער. הסיבה האחרונה לחשיבות השתלת השיער בישראל היא פשוט העובדה שאין כמו בבית. אנחנו הישראלים אוהבים לטייל בעולם, אבל תמיד יודעים שאין כמו בבית. השתלת שיער היא פעולה המתבצעת בהרדמה חלקית, יש בה צורך של אשפוז והחלמה. מי לא היה רוצה לעבור את התהליך הזה בבית פה בישראל, מדוע צריך לחוש ריחוק וניכור ברגעים כאלו.

עוד מאמרים שיעניינו אותך