בלוג > קטגוריה: השתלות שיער

השתלת שיער בישראל מחירים – כמה עולה השתלת שיער בארץ

תקריב איש צעיר בעיה רצינית של נשירת שיער עבור קונספט נשירת שיער או מוצר שמפו לבריאות על רקע לבן

לניתוחי השתלת שיער בישראל מחירים משתנים הנעים בטווח עלויות רחב יחסית. כל קליניקה ומרפאה המתמחות בהשתלות שיער וטיפולים לשיקום השיער יקבעו מחיר משלהן. המחיר הסופי תלוי במגוון רחב של פרמטרים ויכול להשתנות בהתאם לגורמים שונים כמו מצב ההתקרחות, סוג הטכניקה בה ההשתלה מתבצעת, רמת המיומנות של הרופא המומחה והצוות המטפל, ועוד גורמים נוספים. במאמר זה נענה על השאלה שרבים שואלים את עצמם – כמה עולה השתלת שיער בארץ? קראו וגלו.

מהו ניתוח השתלת שיער ולמי הוא מתאים בעיקר?

ניתוח השתלת שיער הוא אפשרות טיפול בטוחה ויעילה לסובלים מנשירת שיער והתקרחות ומאפשר להחזיר את המראה הטבעי והמלא של השיער שהיה להם בעבר. מדובר בהליך כירורגי הכולל העברה של זקיקי שיער חיים ובריאים מאזור אחד בגוף לאזור הקרקפת לעידוד צמיחת שיער חדשה. הניתוח מתבצע בטכניקות חדשניות ומתקדמות ומאפשר להעניק את הפתרון היעיל ביותר לטיפול במצבים של נשירת שיער והתקרחות. במהלך הניתוח נלקחים זקיקי שיער מהאזור התורם ומוחדרים לחריצים מזעריים שהכירורג מבצע בקרקפת. לשם ביצוע ההליך יש צורך בגילוח של הראש על מנת שהרופא המומחה יוכל לבצע את הפתחים הקטנטנים בעור הקרקפת להחדרת הזקיקים החדשים. מטרתו העיקרית של ההליך היא למלא את האזורים המקריחים בקרקפת בזקיקי שיער בריאים שהוסרו מהאזור התורם בגוף של המטופל או המטופלת. הניתוח החדשני מתאים לגברים ונשים כאחד אשר סובלים מאובדן שיער, שיער דליל, נשירה והתקרחות. הוא מאפשר להחזיר למטופלים את מראה השיער השופע שהיה להם בעבר וממלא את הקרקפת בשיער צפוף ובריא.

למה מומלץ לעבור ניתוח השתלת שיער בישראל?

לניתוחי השתלת שיער בישראל קיימים יתרונות רבים ובולטים וישראל נחשבת לאחד היעדים המובילים בעולם בתחום שיקום השיער והרפואה האסתטית. למרות שעד לא מזמן ישראלים רבים בחרו לעבור את הניתוח בחו”ל, היום המצב הוא שונה וההליך נחשב למומלץ במיוחד כאן בארץ. כאשר אתם בוחרים לעבור את ההשתלה בישראל, אתם יכולים להגיע לפגישת ייעוץ פיזית עם הרופא המנתח שלכם ולקבל הערכה מדויקת בנוגע למצב ההתקרחות והפתרון הטוב ביותר עבורכם.

כאן בישראל תוכלו לקבל את המידע החשוב לגבי הניתוח שלכם בעברית ללא קשר לשפה בה אתם מדברים, מה שמעניק לכם תקשורת טובה יותר עם הרופא המנתח והצוות המקצועי בקליניקה. יתרה מכך, כאשר אתם עוברים השתלת שיער בישראל, אין צורך בטיסות ונסיעות ארוכות. הכל יכול להתבצע בקרבתכם, מה שמאפשר לכם לחזור הביתה בהקדם האפשרי ולשוב לשגרה. בדרך כלל לאחר כשבוע מביצוע הניתוח אפשר לשוב לפעילות רגילה, ולפעילות מאומצת לאחר כחודש. יתרון חשוב נוסף לטובת השתלת שיער כאן בארץ הוא השקיפות המלאה בה הקליניקות פועלות. אפשר לקבל בקלות מידע עדכני על הרופא שעומד לבצע את הניתוח ועל אנשי הצוות במרפאה, כמו גם לראות תוצאות לפני ואחרי ולשמוע ממטופלים אחרים שעברו את הניתוח. בנוסף לכך, בזכות הקרבה לבית אתם יכולים לקבל תמיכה של משפחה וחברים לאורך התהליך שלכם.

איך ניתוח השתלת שיער בישראל מתבצע?

בביצוע הניתוח בארץ קודם כל מתקיימת פגישת ייעוץ אישית לפני ולאחר ההשתלה עם הרופא המומחה שלכם, שכמובן דובר עברית ותוכלו לתקשר אתו בקלות. השתלת שיער מתבצעת בכל השלבים של התהליך אך ורק על ידי רופא מוסמך בעל ניסיון בביצוע השתלות שיער בטכניקות שונות. השלבים בתהליך כוללים ייעוץ ובניית תוכנית השתלת שיער, תוכנית להמשך לאחר ההשתלה, הרדמה, פתיחת ערוצים והוצאת זקיקים. היום אתם יכולים לעבור את הניתוח עם תחושת ביטחון שיש מי ששומר עליכם, אבא ואמא זמינים לכל שאלה. 

השיטות הנפוצות ביותר לביצוע ניתוח השתלת שיער בישראל הן:

FUE – אחת השיטות הנפוצות ביותר לביצוע ניתוח השתלת שיער נקראת FUE, או בשמה המלא Follicular Unit Extraction. המטרה העיקרית של ניתוח בשיטה זו היא להחזיר את צמיחת השיער במראה טבעי תוך הימנעות מכל טראומה לרקמות מסביב. השיטה אינה כרוכה בתפרים או צלקות ונחשבת לאחת הטכניקות היעילות והפופולריות ביותר לביצוע השתלת שיער בישראל.

DHI – שיטה יעילה במיוחד נקראת DHI, או בשמה המלא Direct Hair Implant. טכניקה זו מאפשרת לבצע מתאימה בעיקר למילוי נפחים ואזורים מקריחים בקרקפת ונחשבת לחדשנית בזכות המחטים הקטנות איתן היא מתבצעת המגיעות לרמת דיוק גבוהה, במכשיר דמוי עט המכונה “צ’וי”.

מה משפיע על טווח המחירים של השתלת שיער בישראל?

טווח המחירים של הניתוח החדשני בארץ תלוי במגוון פרמטרים. בין היתר הגורמים המשפיעים ביותר על עלויות של השתלת שיער בישראל טמונים במורכבות ההליך ובאיכות זקיקי השיער החיים באזור התורם. כאשר אתם בוחרים לעבור את הניתוח כאן בארץ, הצוות הישראלי מלווה אתכם לאורך כל התהליך מתחילתו ועד סוף צמיחת השיער. המרפאות בארץ ממשיכות את הטיפול בכם עד סוף הטיפול המלא לכל דבר (שטיפת הגלדים, מצבים יוצאי דופן, סיבוכים כלשהם, טיפולים משלימים וכדומה) וכל זה בליווי אנשי צוות תומכים. בשורה התחתונה, ניתוח השתלת שיער הוא הליך כירורגי של 8-10 שעות באזור הקרקפת. ביצוע הניתוח כאן בארץ מלווה ביתרונות רבים לצד תחושת ביטחון וידיעה שאתם נמצאים בידיים טובות.

כמה עולה השתלת שיער בישראל?

לניתוחי השתלת שיער בישראל מחירים משתנים הנעים על פני טווח עלויות יחסית רחב. כמו כל טיפול אסתטי, המחיר משתנה ממטופל למטופלת ולא בהכרח יהיה זהה. העלויות עבור הניתוח משתנות בהתאם לגורמים כמו השיטה בה משתמשים, איכות הטיפול, המוניטין של הצוות המטפל, רמת המומחיות של הרופא, ועוד. חשוב שתעברו את הניתוח בקליניקה או מרפאה מנוסה המתמחה בתחום שיקום השיער ובביצוע ניתוחי השתלת שיער ולכן יש לבחור אותה בקפידה ולוודא שהצוות מומחה ומקצועי. אם תבחרו לעבור השתלת שיער בישראל, תצטרכו לשלם עבור הניתוח החדשני ומשנה החיים הזה בין 14,000 ל-35,000 ש”ח.

לסיכום

ניתוח השתלת שיער הוא הליך כירורגי מתקדם שמטרתו לשקם את צמיחת השיער באזורים הקירחים או הדלילים בקרקפת. ההליך מתאים בעיקר לגברים ולנשים עם נשירת שיער תורשתית וכן לאלו מכם שאיבדו את שיערכם עקב התקרחות שמקורה בגורמים גנטיים או סיבות נוספות. ניתוח השתלת שיער מבוצע על ידי כירורג מומחה לשיקום השיער והשתלות שיער בלבד בקליניקה מקצועית בעלת מוניטין וניסיון בתחום. לניתוחי השתלת שיער בישראל מחירים הנעים על פני טווח רחב ומשתנים בהתאם למגוון פרמטרים. המחיר הסופי נקבע על ידי הקליניקה בהתחשב במצב ההתקרחות של כל מטופל/ת וסוג הטכניקה בה ההליך מתבצע. 

עוד מאמרים שיעניינו אותך