בלוג > קטגוריה: השתלות שיער

השתלת שיער בגבות – מסגרת לפנים

השתלת שיער בגבות

אידאל היופי כל הזמן משתנה, והיום גבות עבות נחשבות ליפות והפופולריות ביותר. אנשים עם גבות מלאות ומרשימות לרוב נהנים ממראה אסתטי ודימוי עצמי חיובי, בעוד אלו מאתנו שלא בורכו בגבות עבות מחפשים אחר פתרונות שונים שלא תמיד עוזרים. החדשות הטובות הן שהיום אפשר לשפר את העובי והצפיפות של הגבות שלכם עם הליך חדשני – השתלת שיער בגבות. ההליך מתבצע על ידי רופא מנוסה בקליניקה המתמחה בשיקום השיער והשתלות שיער. השיטות המתקדמות בהן ההשתלה מתבצעת מסייעות להעניק גבות מרשימות במראה טבעי עם צמיחה מחודשת ומאפשרות לאנשים להשיג את המראה האסתטי שתמיד רצו.

במאמר זה נדבר על ניתוח השתלת שיער בגבות. למי הוא מתאים, כיצד הוא מתבצע ולאיזו תוצאה אפשר לצפות. כל מה שרציתם לדעת מחכה לכם כאן.

מה זה ניתוח השתלת גבות?

ניתוח השתלת שיער גבות הוא הליך אסתטי חדשני שמטרתו לשקם את המראה הטבעי של הגבות. הניתוח כולל קצירה של זקיקי שיער בריאים מאזור תורם בגוף כמו החלק האחורי של הראש או צידי הקרקפת, והשתלה שלהם לאזורים שבהם שיער הגבות אבד או נותר דליל. הגורמים לדילול השיער בגבות כוללים לרוב הזדקנות, גנטיקה או טראומה. במקרים רבים המצב נוצר גם בעקבות מריטה לא נכונה או מוגברת של הגבות בקרב נשים בעיקר, מה שמוביל להיחלשות של זקיקי השיער ועצירת הצמיחה של הגבות באזורים מסוימים. 

ניתוח השתלת שיער בגבות מתבצע במהירות וברמת דיוק גבוהה וניתן לבצע אותו תוך מספר שעות בודדות. במהלך הניתוח הכירורג המומחה קוצר את זקיקי השיער הבריאים מאזור תורם בגוף. לאחר מכן הוא מבצע חתכים זעירים באזור הגבות ומחדיר את השתלים המכילים שערה אחת או שתי שערות בודדות בכל פעם. השתלים הללו יצמחו בסופו של דבר לשערות חדשות עם הזמן, ויעניקו לכם גבות עבות ומלאות יותר. 

איך השתלת גבות מתבצעת?

לביצוע ניתוחי השתלת גבות נדרשת רמת מיומנות גבוהה וניסיון רב בהשתלות שיער. הגבות הן אזור עדין מאוד וההשפעה שלו על המראה של כל הפנים היא דרסטית ביותר. לכן, חשוב שההליך יתבצע במרפאה או קליניקה מקצועית בלבד על ידי כירורג מומחה לרפואה אסתטית והשתלות שיער בלבד. השתלת גבות היא הליך חדשני שמטרתו להחזיר את הגבות לצורה ולעובי המקוריים שלהן, או לשפר את העובי שלהן לרמה שלא הצליחו להגיע אליה באופן טבעי.

במהלך ההליך מבוצעים חתכים זעירים באזור הגבה לתוכם מושתלים בקפידה זקיקי שיער בריאים מהאזור התורם. התוצאות של השתלת שיער בגבות הן בדרך כלל קבועות, אם כי חלק מהמטופלים עשויים להזדקק למספר מפגשים על מנת להשיג את התוצאות הרצויות. זמן ההחלמה מהניתוח משתנה בהתאם למטופל או המטופלת, אך מרבית המטופלים יכולים לצפות לראות את התוצאות המלאות תוך 6-9 חודשים לאחר ביצוע ההשתלה.

מה השיטות הפופולריות להשתלת שיער בגבות?

הניתוח החדשני לשיקום השיער בגבות יכול להתבצע בשתי שיטות שונות – הוצאת יחידת זקיקים (FUE) והשתלת יחידה פוליקולרית (FUT). שתי הטכניקות הללו כוללות הסרה של זקיקי שיער בריאים מאזור התורם, בדרך כלל מאחורי הראש, ולאחר מכן השתלה שלהם ישירות באזור הגבות. טכניקת FUE נחשבת לפחות פולשנית ויעילה יותר מהמקבילה שלה, שכן היא כוללת חילוץ זקיקים בודדים אחד אחד עם השפעה מינימלית על הרקמה הסובבת. טכניקת FUT כולל הסרת רצועת עור המכילה מספר זקיקים בבת אחת. שתי השיטות דורשות ביצוע מדויק ברמה גבוהה ומתבצעות תחת הרדמה מקומית על מנת למזער את אי הנוחות במהלך ההליך ולהבטיח תקופת החלמה קלה.

למי ניתוח השתלת גבות מתאים בעיקר?

השתלת שיער בגבות מאפשרת להעניק לאנשים בעלי גבות דקות או חסרות להשיג מראה גבות מלאות ומושכות יותר. ניתוח השתלת גבות משדרג בכמה רמות את המראה של הגבות ומעניק מסגרת אטרקטיבית לפנים. ההליך מתאים בעיקר לאנשים שאיבדו את הגבות שלהם בגלל הזדקנות, התקרחות, מריטה ממושכת ולא נכונה, או מצבים רפואיים. הרופא המומחה משתיל זקיקי שיער חיים ובראים מחלק אחד של הגוף לאזור הגבות, ובכך מאפשר להם לצמוח מחדש וליצור גבות בעלות מראה טבעי. ההליך החדשני יכול לשמש גם לתיקון גבות אסימטריות או דלילות ומאפשר לעזור לאנשים עם צמיחה דלילה באזור להשיג גבות עבות ומלאות יותר. עם טיפול מתאים ותחזוקה נכונה, אתם יכולים לצפות לכך שהתוצאות של השתלת שיער בגבות יישמרו היטב למשך שנים ארוכות ויעניקו לכם מראה אטרקטיבי ומשופר.

אילו יתרונות יש לניתוח השתלת גבות?

ניתוח השתלת גבות הופך במהרה לאחד הטיפולים הקוסמטיים הפופולריים ביותר בארץ ובעולם כדי להחזיר את המראה הטבעי של הגבות ולהעניק להן מראה צפוף ומוגדר יותר. היתרונות של ביצוע ההליך הם רבים והוא מעניק שיפור משמעותי עם מסגרת אטרקטיבית לפנים. ההליך החדשני הוכח כבטוח, אמין ויעיל בשיפור המראה והעובי של הגבות, תוך מתן תוצאה איכותית וארוכת טווח עם מינימום סיכונים או תופעות לוואי. השתלת שיער בגבות הינו טיפול חדשני המיועד בעיקר לאנשים עם גבות דקות או דלילות באופן טבעי, או כאלה שאיבדו אותן בגלל מצבים רפואיים מסוימים. שיטה יעילה ומדויקת זו לשיפור הגבות יכולה להוסיף נפח וצורה לגבות ולספק מראה מלא ואסתטי יותר שלא ניתן יהיה להשיג בשום דרך אחרת.

מי מוסמך לבצע השתלת גבות?

כירורג מומחה לרפואה אסתטית וניתוחי שיקום השיער מוסמך לבצע ניתוח השתלת גבות. הניתוח מתבצע במרפאה או קליניקה מקצועית להשלות שיער ומאפשר להעניק למטופלים בארץ את המענה המיטבי למצבים של גבות דקות או דלות. ההליך משפר את המראה והדימוי האישי והתוצאות המשימות שלו נשמרות לטווח הארוך, במראה טבעי ואטרקטיבי. 

לסיכום

ניתוח השתלת שיער גבות צובר פופולריות רבה בארץ ובעולם, בעיקר מכיוון שהוא מספק פתרון ארוך טווח לאנשים שרוצים לשחזר את צורת הגבות הטבעית שלהם ולמלא אותן בצמיחה מחודשת. ההליך מתבצע בשיטות חדשניות ואורך בדרך כלל מספר שעות תחת הרדמה מקומית. הניתוח כולל קצירה של זקיקי שיער בריאים מחלקים אחרים בגוף המטופל או המטופלת והשתלתם ישירות לתוך אזור הגבות כדי להעניק להן מראה מלא יותר. ההליך החדשני מאפשר לשקם את מראה הגבות בקרב אנשים בעלי גבות דקות או חסרות ומעניק שיפור אסתטי משמעותי מקצה לקצה.

עוד מאמרים שיעניינו אותך