בלוג > קטגוריה: השתלות שיער

השתלת שיער בארץ – המדריך המלא

לפני ואחרי ההבדל של הליך השתלת שיער של גבר

השתלת שיער בארץ הינה הליך כירורגי חדשני המתבצע בשיטות מתקדמות בקליניקות ומרפאות המתמחות בשיקום שיער בישראל. אחוזים גבוהים של גברים ונשים סובלים מנשירת שיער והתקרחות, עם מספרים שרק ממשיכים לעלות מדי שנה. נכון לעכשיו, קרוב ל-80% מהגברים וכ-40% מהנשים יחוו התקרחות עד גיל 60. ניתוח השתלת שיער בארץ הוא הפתרון היחיד שמאפשר לשחזר את צמיחת השיער הטבעית בקרקפת ומעניק פתרון יעיל וארוך טווח. הניתוח מתבצע בישראל בשיטות חדשניות וטכניקות מתקדמות ומאפשר למלא את הקרקפת בזקיקי שיער חיים שמקורם בגוף המטופל או המטופלת אשר עוברים את ההליך. 

במאמר זה ריכזנו עבורכם את המדריך המלא להשתלת שיער בארץ. באילו שיטות הוא מתבצע, למי הוא מתאים ולמה כדאי לעבור אותו דווקא כאן בארץ? קראו וגלו.

מה גורם להתקרחות בקרב גברים ונשים בארץ?

נשירת שיער, אובדן שיער והתקרחות בקרב גברים ונשים בישראל הן תופעות שכיחות יחסית ועתידות להופיע אצל רבים מאתנו בשלב זה או אחר בחיים. הגורמים לתופעה משתנים מאדם לאדם ומקורם בסיבות שונות בהתאם לכל מטופל או מטופלת. בקרב גברים, מדובר במצב הנקרא התקרחות גברית שמקורה בהורמון דיהידרוטסטוסטרון (DHT). אצל נשים התופעה נקראת התקרחות נשית ומקורה בהורמוני אסטרוגן. המצב הינו גנטי ברוב המקרים אך מחקרים אחרונים בנושא הצביעו על כך שלא תמיד זה הגורם המרכזי, והתקרחות יכולה להתרחש בעקבות גורמים כמו לחץ נפשי, זיהום סביבתי, אורח חיים, הרגלים, שימוש בתכשירי שיער לא נכונים, ועוד סיבות רבות.

למה מומלץ לעבור ניתוח השתלת שיער בארץ?

אם אתם סובלים מנשירת שיער והתקרחות, חשוב שתדעו כי ישראל נחשבת לאחת המדינות המובילות בתחום שיקום השיער והשתלות השיער. הביקוש לניתוח החדשני במדינה גבוה ובזכות כך קליניקות ומרפאות רבות שמות דגש חשוב על רופאים מומחים ומנוסים בתחום והכשרה שלהם לטכניקות המתקדמות ביותר בעולם. לביצוע הניתוח בישראל המון יתרונות עבור מטופלים ישראלים, עם אחוזי הצלחה ושביעות רצון גבוהים. התוצאות המרשימות של השתלת שיער בארץ מדברות בעד עצמן ומטופלים רבים מעידים על החוויה הטובה שעברו. ישראל היא מעצמה רפואית בעלת שם עולמי, כך גם בכל הנוגע לתחום השתלות השיער ושיקום השיער. הרופאים המומחים בארץ מיומנים לבצע את הניתוח בטכניקות המתקדמות FUE ו-DHI ומעניקים תוצאה טבעית וארוכת טווח. היום אתם יכולים לעבור את הניתוח החדשני במרחק נסיעה מהבית שלכם, מבלי שתצטרכו לטוס או ליסוע שעות ארוכות. כמו כן, החזרה לשגרת החיים הרגילה שלכם תהיה מהירה שכן תוכלו להתאושש תוך כמה ימים מבלי שתצטרכו לחכות זמן נוסף אחרי הניתוח לפני נסיעה.

מהן השיטות לביצוע השתלת שיער בארץ?

השתלת שיער בארץ מתבצעת בשיטות והטכניקות המתקדמות והחדשניות ביותר בעולם לשיקום השיער. הטכניקות הייחודיות מאפשרות לקצור זקיקי שיער מאזור תורם בגוף המטופל או המטופלת ולהשתילם ישירות לקרקפת מבלי הצורך בתפרים, צלקות או תקופת החלמה ארוכה. הניתוח מתבצע בדרך כלל בטיפול אחד ארוך שלוקח בין 8 ל-12 שעות, או במספר טיפולים קצרים יותר, בין 4-6 שעות, בהתאם למצב המטופל/ת וחומרת ההתקרחות בקרקפת.

כמה מהשיטות היעילות והחדשניות ביותר להשתלת שיער בארץ הן:

  • שיטת FUE – שיטה זו נקראת Follicular Unit Extraction ונחשבת לאחת הטכניקות הפופולריות והיעילות בארץ ובעולם לביצוע השתלות שיער. הניתוח מתבצע בשיטה החדשנית על ידי חילוץ זקיקי שיער מאזור תורם בגוף כמו צידי הראש או החלק האחורי של הראש. הזקיקים מוחדרים ישירות לתוך חריצים בקרקפת באמצעות מכשיר מיקרו מוטורי ייחודי שמוביל לצמיחת שיער מחודשת.
  • שיטת Sapphire – שיטת ספיר מבוססת על שיטת FUE ומתבצעת באמצעות אזמל מאבן ספיר. ההבדל המרכזי בין שתי השיטות הוא בסוג האזמל בו נעשה שימוש. אבן הספיר מאפשרת לבצע את החתכים בקרקפת בצורת קו ולא בצורת עיגול, באופן מדויק ועדין, מה שמסייע להחלמה מהירה ומיטבית מהניתוח ללא תקופת השבתה ארוכה.
  • שיטת DHI – הפתרון היעיל ביותר למצבים של התקרחות ודילול שיער חלקי הוא השתלת שיער בשיטת DHI. שיטה זו כוללת הוספת זקיקי שיער בריאים לאזורים הדלילים בקרקפת בהם קיימת התקרחות מקומית. שיטה זו אינה מחייבת גילוח מלא של אזור הקרקפת ולכן נחשבת לאידאלית עבור נשים או אנשים אשר סובלים מהתקרחות חלקית ולא רוצים לגלח את כל השיער לשם ביצוע הניתוח.

השתלת שיער בארץ – כך תעשו זאת

במסגרת ניתוח השתלת שיער בישראל, צוות כחול לבן מלווה אתכם לאורך כל התהליך, מרגע הייעוץ ועד לצמיחת השיער החדש שלכם. בישראל קיימת מעטפת של מרפאות מקצועיות המתמחות בשיקום שיער והשתלות שיער. הצוות והרופאים המומחים זמינים לכל מה שתצטרכו ויתאימו עבורכם את הפתרון הטוב ביותר בהתאם למצבכם. בביצוע השתלת שיער בארץ אתם מקבלים תמיכה מצוות מומחה ומנוסה ברמה גבוהה, עם התאמה אישית של השיטה, כמות הזקיקים והצמיחה העתידית של השיער בקרקפת. בישראל תקבלו פגישות ייעוץ אישיות עם הצוות המטפל והכירורג המומחה לפני ואחרי ביצוע ההשתלה שלכם באופן פיזי. בארץ תוכלו ליהנות מרמת ביטחון גבוהה ולקבל את כל המידע הנחוץ לכם לפני תחילת התהליך של השתלת השיער שלכם ועד אחרי שהצמיחה התחדשה בקרקפת. התוצאות של הניתוח מרשימות בזכות רמת המיומנות הגבוהה של המומחים והטכניקות החדשניות בהן הניתוח מתבצע.

לסיכום 

אנשים רבים בוחרים לעבור ניתוח השתלת שיער בארץ בשל מגוון סיבות, כאשר הבולטת ביניהן היא העובדה שהמנתחים והקליניקות ברמה מן הגבוהות בעולם. בביצוע הניתוח בישראל אתם מקבלים מעטפת תומכת ומלאה עם ייעוץ אישי, שיטות מתקדמות ותוצאות מרשימות. השתלת שיער בארץ מלווה במגוון יתרונות כמו רמת מקצועיות גבוהה של הרופאים המנתחים, המוניטין של הקליניקות בארץ, הקרבה לבית, שפה משותפת, פגישת ייעוץ לפני ביצוע ההליך, שימוש בשיטות מתקדמות, תוצאה מרשימה וארוכת טווח, ועוד. ניתוח השתלת שיער בארץ הוא ללא ספק הפתרון היעיל ביותר להתקרחות ונשירת שיער גברית ונשית ומעניק למטופלים בישראל שיקום מלא של צמיחת השיער הטבעית שלהם.

עוד מאמרים שיעניינו אותך