בלוג > קטגוריה: השתלות שיער

איך אני יודע האם אני מתאים להשתלת שיער?

האם אני מתאים להשתלת שיער?

ברוכים הבאים לעולם חדש, שבו תוכלו לשוב ולהרגיש צעירים ורעננים עם שיער מלא כמקודם, על ידי השתלת שיער מתקדמת וחדישה. תהליך זה הפך לנפוץ יותר בשל ההצלחה והטכניקות החדשות.  הפנטזיה לחזור להיות צעיר ולהיראות “מיליון דולר” הפכה מוחשית. במאמר זה, עונה צוות המומחים שלנו על השאלה “איך אני יודע אם אני מתאים להשתלת שיער?”. כל הפרטים כאן.

השתלת שיער – עידן חדש ומסעיר

רבים מאתנו גברים ונשים, בגילאי 20 ומעלה, מתמודדים עם נשירת שיער והידלדלות משמעותית. כיום, תחום השתלות השיער הפך לפורץ דרך, חדשני ונפוץ יותר ויותר בקרב צעירים ומבוגרים. גם אצל גברים וגם אצל נשים החלום מתממש והשיער חוזר להיות מלא וחזק יותר. כולכם תוכלו ליהנות מהמראה שרציתם כל כך, להרגיש שוב מלאי בטחון וצעירים.

השתלת שיער – חששות והפרכתן

רבים חולמים על השתלת שיער, אולם בשל חששות אינם מגיעים לתהליך. אלו שבוחרים לקבל מידע ולהתחיל את תהליך השתלת השיער, מגיעים ברוב המקרים עם חששות רבים. מה שעוצר רבים מתהליך זה הינה השאלה “האם אני מתאים להשתלת שיער?”. שאלה זו לגיטימית עקב ההשקעה הרבה במשאבים ואנרגיה בתהליך והפחד מאכזבה. לשם כך כינסנו את צוות המומחים שלנו שיענה על השאלה, ובעיקר להרגיע.

הכירו את צוות המומחים שלנו

צוות המומחים שלנו ב – HAIR OF ISRAEL יספק לכם מענה לשאלה “האם אני מתאים להשתלת שיער?” ולשאלות נוספות העולות בתהליך השתלת שיער. במכון שלנו, מהמתקדמים והטובים בארץ, תוכלו למצוא צוות מומחים מקצועי המטפל בטכניקות החדישות ביותר בעולם ויעניק לכם ליווי מקצועי ואישי לאורך זמן, כולל אבחון מקיף והתאמת הטכניקה במיוחד עבורכם, ליצירת הצלחה מיטבית בתהליך.

אחוזי הצלחה בתהליך השתלת שיער

כדי לענות על השאלה “האם אני מתאים להשתלת שיער?” נבחן תחילה את אחוזי ההצלחה של השתלת שיער בקרב מטופלים אצלנו במכון ובכלל. מחקרים ומומחים בחנו את אחוזי ההצלחה של התהליך בישראל ובעולם. ישראל הידועה ביותר בשימוש בטכניקות חדישות ובתקנים מגבילים הדואגים לביטחון האישי של המטופל. התאמת הטיפול למטופל מניבה אחוזי הצלחה גבוהים של כמעט מאה אחוזים! מדובר על הצלחה פנומנלית עבור תהליך טיפול אסתטי סמי- רפואי.

השתלת שיער – הצלחה כוללת

אנו מדברים על הצלחה של כמעט 100 אחוזים.   גם המעטים שאינם נכללים בתוך ה 100 אחוזים הצלחה, נהנים מהצלחה מסוימת בתהליך וחשים בשיפור ניכר.  הצלחה בסדר גודל כזה בתהליך אסתטי סמי – רפואי מצביעה על התאמה להשתלת שיער עבור רוב האנשים במדינת ישראל. דווקא במדינתנו יש סטטיסטיקה גבוהה של הקרחה ואיבוד שיער.  לכן, הדבר מאוד משמעותי דווקא עבור הישראלים. מרגיע לדעת שתהליך השתלת השיער בישראל היא ברמה גבוהה.

התאמה להשתלת שיער – באופן אישי

כדי להביא להצלחה בתהליך השתלת שיער מומלץ לבצע את התהליך בהתאמה אישית. לקוח המתעניין בתהליך זה, מוזמן לקבל מידע טלפוני ואינטרנטי ראשוני, אולם חשוב כי יגיע לפגישת ייעוץ והכרות אצלנו. בפגישה זו יימסר ללקוח מידע מקיף ויעבור למטפלים אשר ילוו אותו באופן צמוד בתהליך. בשלב הבא, יתבצע אבחון מקיף לשיער הקיים ולנתונים הפיזיים כדי לבצע התאמה מלאה של סוג הטיפול עבור הלקוח כדי להביא לתוצאות מיטביות.

סוגי טיפול שונים בהתאמה אישית ללקוח

כדי לבצע התאמה מיטבית של השתלת שיער עבור הלקוח, יש להתאים עבורו את הטיפול המיטבי. קיימות שלוש שיטות טיפול שונות של השתלת שיער. שתיים מהן הן החדישות ביותר ואנו מטפלים בהן אצלנו במכון. אחוזי ההצלחה שלהן גבוהים מאוד. תוכלו לקרוא עליהן באריכות כאן באתר. השיטות הן:
שיטת FUE
שיטת DHI

ההבדל בין השיטות הוא בטכניקה שבה משתמשים המטפלים בעת ביצוע ההשתלה עצמה. בשתי השיטות נלקחים זקיקים של שיער מאזור תורם בגוף (כדי להשתיל שיער זהה לזה הקיים). אופן השתלת הזקיקים בקרקפת היא מה שיוצר את השוני. אופן הטיפול יתאים בצורה שונה לכל אדם, והמומחים שלנו יאפיינו ויאבחנו מהו הטיפול שיניב את אחוזי ההצלחה הגבוהים ביותר.

עוד מאמרים שיעניינו אותך